Regulamin

      Przepraszamy za długość regulaminu. Niestety nie mamy na to wpływu. Kiedyś, w tym miejscu, był krótki i zwięzły regulamin, w którym klient dowiadywał się o swoich prawach i przywilejach. Pod koniec 2014 r dostosowano polskie prawo do dyrektywy Unii Europejskiej. W zamierzeniu miało być  "prokonsumencko". Efektem tego jest poniższy "biurokratyczny" dokument, w którym pełno zupełnie nieistotnych, lecz wymaganych przez prawo, informacji (np że do korzystania ze sklepu internetowego potrzebny jest komputer). 

Dla osób, którym straszna jego długość: z góry zapewniamy, że nie ma w nim nic niepokojącego ani szkodliwego dla naszych klientów. Jesteśmy firmą, dla której najważniejsze jest zadowolenie klienta z transakcji. Dzięki takiemu podejściu istniejemy już od 2011 roku, stale poszerzając rzeszę zadowolonych klientek i klientów.

 

      Pragniemy również nadmienić, że poniższy regulamin został stworzony przez prawników, z serwisu PROKONSUMENCKI.pl (dbających o prawa konsumentów). Zapraszamy do lektury :)

 

 

 Konsument może skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. Chcąc skorzystać z możliwości polubownego rozwiązywania sporów dotyczących zakupów internetowych, Konsument może złożyć swoją skargę np. za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem: www.ec.europa.eu/consumers/odr/

Poniżej wzory pism przygotowane przez nas, z których mogą Państwo skorzystać. Te pisma są dla nas czytelne i na pewno ułatwią i przyśpieszą komunikację.

 

 

Pismo odstąpienia od umowy (kliknij, wydrukuj, dokładnie wypełnij drukowanymi literami)

Pismo reklamacyjne (kliknij, wydrukuj, dokładnie wypełnij drukowanymi literami)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl