Darmowa dostawa do Paczkomatów lub dostawa kurierem za 1,99 zł

Sklep stacjonarny w Ustce

 

Streetwear od najlepszych brandów

Sklep internetowy Ettiene Lifestyle posiada szeroką ofertę dla każdego klienta, zaczynając od mody miejskiej, casualowej, kończąc na modzie domowej oraz bieliźnie. Jednak chcemy zawsze wychodzić na przeciw oczekiwaniom naszych odbiorców, dlatego głównym zamysłem było stworzenie miejsca, w którym klient mógłby zobaczyć, przymierzyć i kupić produkty najpopularniejszych marek odzieżowych - i tak oto powstał partnerski sklep stacjonarny Ettiene Streetwear.

Naszym klientom proponujemy wyselekcjonowane produkty z najnowszych kolekcji od wiodących producentów, wśród nich: Ellesse, Champion, Calvin Klein oraz Tommy Hilfiger - zwykle niedostępnych w sprzedaży detalicznej między Gdańskiem, a Szczecinem. Bez wątpienia odnajdą się tam miłośnicy sportowego oraz casualowego stylu. Szeroka oferta sklepu obejmuje nie tylko bluzy, spodnie dresowe i koszulki, ale również czapki, plecaki czy bieliznę.

Łatwo do nas trafić

Odwiedzający nie powinni mieć problemu z odnalezieniem salonu. Galeria Dworca PKS jest najlepiej skomunikowanym punktem w Ustce – w jego obrębie znajduje się pętla autobusowa oraz stacja kolejowa obsługująca połączenia regionalne i dalekobieżne. Udogodnienia obejmują także bezpłatny parking samochodowy, postój taksówek oraz nową infrastrukturę rowerową. O samej lokalizacji salonu stacjonarnego w Ustce zdecydował turystyczny charakter miasta, pozwalający nam dotrzeć do dziesiątek tysięcy osób zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

Sklep stacjonarny w powyżej opisanej lokalizacji został zamknięty ze względu na zbyt mały metraż. Aktualnie poszukujemy nowego lokalu w centrum miasta o metrażu przynajmniej 200m2. Tymczasowo istnieje możliwość dokonania zakupów jedynie za pośrednictwem sklepu internetowego.

Stawiamy na rozwój Ettiene Streetwear

Ciągłe poszerzanie oferty produktowej i zaspokajanie rosnących potrzeb klientów to główny cel Ettiene Streetwear. Poprzez systematyczną rozbudowę asortymentu chcemy dotrzeć do każdej grupy odbiorczej. Kładziemy duży nacisk na nasz rozwój, dlatego w niedalekim czasie na mapie Polski pojawią się kolejne punkty Ettiene Streetwear.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl