Sposoby płatności

Forma płatności, jest powiązana ze sposobem dostawy. Jeżeli dokonujemy przedpłaty, to mamy do wyboru możliwość dostawy zakupów za pośrednictwem Poczty Polskiej lub Paczkomatów InPost. Jeżeli za towar chcemy zapłacić podczas jego odbioru (za pobraniem), to wtedy taka przesyłka przyjdzie do nas Pocztexem.

 

 

  Przedpłata - Przelew Przedpłata - BLIK Przedpłata - Raty Płatność za pobraniem
Kurier Pocztex48 TAK TAK TAK NIE
Kurier Pocztex48 Pobranie NIE NIE NIE TAK
Kurier InPost
TAK TAK TAK NIE
Paczkomaty InPost TAK TAK TAK NIE
Kurier InPost Pobranie
NIE NIE NIE TAK
Zamówienia z dostawą do Niemiec
Kurier DPD TAK TAK TAK NIE

 

 

Kupując w naszym sklepie masz trzy możliwości zapłaty za zakupy:

1. Przelew bezpośredni na nasze konto bankowe

Jest to jedna z dwóch możliwości opłacenia zamówienia "z góry" (przedpłata). Samodzielnie, odpowiednią kwotę za zakup przelewają Państwo na nasze konto bankowe. Można to zrobić logując się na swoim koncie bankowym (robiąc przelew bezpośredni) lub wpłacając pieniądze w okienku pocztowym. Proszę pamiętać by w tytule wpłaty wpisać tylko i wyłącznie adres e-mail, jaki został podany przy składaniu zamówienia (na podstawie tytułów wpłaty nasz system je księguje i przypisuje do odpowiedniego zamówienia). Szczegóły dotyczące numeru konta bankowego można znaleźć na tej stronie:

 

http://www.ettiene.pl/numer_konta_ettiene.html


2. Płatności Przelewy24.pl

Jest to druga możliwość opłacenia zamówienia "z góry" (przedpłata). Ze sklepu Ettiene.pl zostaną Państwo przekierowani do operatora płatności Przelewy24.pl i im przekażą Państwo pieniądze, następnie oni prześlą je nam.

Operator udostępnia takie metody płatności jak:

  • Przelew z wykorzystaniem konta bankowego:
    mBank, PKO BP, Santander, ING, Pekao, Alior Bank, Inteligo, Credit Agricole, City Handlowy, VELO, BNP Paribas, BOŚ, Bank Pocztowy, Bank Spółdzielczy, Nest Bank, Plus Bank, Bank Nowy S.A., Toyota Financial Service, Kasa Stefczyka, Milenium lub Przekaz Pocztowy
  • BLIK - Nowoczesna metoda płatności wykorzystująca Twój numer telefonu i kod, który musisz potwierdzić poprzez aplikację bankową.
  • Raty i Płatności odroczone - Wykorzystując programy bankowe takie jak Raty Alior, mBank czy PayPo mają Państwo możliwość odroczenia płatności w terminie lub wygenerowania płatności ratalnej.

Proszę pamiętać, że wybierając ten sposób płatności wpłacają Państwo pieniądze na konto operatora płatności Przelewy24 (nie nasze). W przypadku jakichkolwiek problemów z wpłatą należy skorzystać z FORMULARZA kontaktowego Przelewy24.

3. Płatność za Pobraniem

W naszym sklepie udostępniamy też możliwość płatności za pobraniem. Oznacza to, że za swoje zamówienie zapłacisz kurierowi w momencie odbioru paczki. Pamiętaj jednak, aby przygotować odliczoną kwotę za zamówienie. Nie każdy dostawca posiada przy sobie terminal płatności kartą.

Przypominamy również, że nie odebranie paczki wiąże się z anulacją zamówienia. Jedyną opcją na ponowną wysyłkę jest pokrycie całkowitego kosztu powrotu paczki do naszej firmy i ponownego nadania.

Płatności za pobraniem nie są dostępne przy wysyłce na terenie Niemiec.UWAGA:

Zarówno sposób płatności, jak i formę dostawy ustawiają Państwo samodzielnie, w koszyku z zakupami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl