Top Secret - Niepowtarzalny styl
Top Secret - Niepowtarzalny styl i najwyższa jakość

Top Secret to znana i ceniona, polska marka odzieżowa, której historia rozpoczęła się w Łodzi. Od ponad 25 lat projektuje nieszablonowe stylizacje podbijając rynek mody w Polsce jak i w wielu innych krajach Europy. Osiągając szczyty popularności kieruje się rozpoznawalnym już hasłem „Express Yourself” - Wyraź Siebie.  Ta dewiza przekłada się bardzo wyraźnie na wyjątkowe charakteryzacje, które zostały docenione zarówno przez mężczyzn jak i kobiety. Co roku tworzą ponad 3000 nowych modeli wzbogacając branże mody o wiele interesujących kolekcji takich jak:

 

Kolekcja Casual – to klasyczna linia cechująca się luźnymi stylizacjami, które sprawdzą się doskonale w mniej formalnych okolicznościach.

Kolekcja City – to rozwiązanie dla wymagających bardziej formalnych kreacji związanych z okazjonalnymi wydarzeniami. Śledząc kolekcję znajdziemy tam wszystko co potrzebne by najlepiej zaprezentować się podczas świąt czy ważnych uroczystości np. w gronie rodzinnym. Odnajdziesz tu linie businessowe i bankietowe. Projekty City to także casualowe stroje w wersji „Smart”.

Kolekcja Must Have – to najbardziej charakterystyczna linia produktów Top Secret. Stawiając czoła największym oczekiwaniom swoich klientów marka gwarantuje nam modę na najwyższym światowym poziomie. Dorównuje w ten sposób największym liderom tej branży, jednocześnie akcentując swój niepowtarzalny sznyt, który odbija się szerokim echem na całym globie.

Wszystkie kolekcje tego cenionego producenta projektowane są w oparciu na aktualne trendy.

 

Jednymi z kluczowych doktryn firmy są nowoczesność i ponadczasowość. Produkty odznaczają się definiującą całą markę wyrazistością, której celem jest zadbanie o indywidualność klientów.

To dlatego motto „Express Yourself” jest podstawową składową całego logotypu. Ta filozofia marki odzwierciedla się w pracy wszystkich zaangażowanych w rozwój marki Top Secret. Chcą w ten sposób zbliżyć się do swoich nabywców, tak by mogli w jak najlepszy sposób wyrażać siebie poprzez ich twórczość.

 

Oczywiście wszyscy - niezależnie od budżetu, zasługują by zachować swoją indywidualność i wyróżnić się z tłumu. Wielu z nas jednak liczy swoje wydatki częściej niż inni. Z myślą o tych rozsądnych, powstała Kolekcja BASIC. Odnajdziemy w niej najlepszą jakość w przystępnej dla każdego cenie. Odpowiadając na potrzeby wszystkich klientów, linia ta wciąż się powiększa się o nowe modele.

Ta przystępność objawia się także w łatwości z jaką możesz znaleźć ich produkty. Salony Top Secret zlokalizowane są w ponad 170 miejscach w całej Polsce. W każdym ze sklepów przywita nas doskonale wyszkolony personel. Pełni profesjonalizmu styliści dołożą wszelkich starań by służyć pomocą i radą.

Kluczowym dla dostępności jest także rynek sprzedaży w sieci, gdzie najbliżsi partnerzy marki tworzą ważne połączenie między Wami klientami, a producentem.


Tu z dumą pojawiamy się my - Ettiene Lifestyle. Jako jeden z największych sklepów internetowych z odzieżą w Polsce współpracujemy z tytułową marką odzieżową budując Wasze zaufanie.
Reprezentując wspólne wartości, kluczowym dla Nas jest zadbać by w naszej ofercie znaleźli Państwo wyjątkowe kolekcje w najlepszych cenach.

Dlatego tak jak właściciel marki Top Secret, tak i My kreujemy niezwykłe doświadczenie w dostarczaniu produktów na czas. Dzięki nam wybierzesz ubrania adekwatne do sezonu, pogody oraz obecnie panujących trendów.

Tylko tutaj znajdziesz wyjątkową bieliznę sygnowaną ich marką. Naszym HITEM są eleganckie i komfortowe bokserki męskie wykonane z mięciutkiej bawełny. Rozgość się na naszej stronie i poznaj niezwykły świat Top Secret wyrażając siebie w niepowtarzalny sposób.

 Top Secret Bokserki

 

Top Secret Logo

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl